Apie mus

Įmonės veiklos istorija

UAB „Naresta“ pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių komanda, ir jau daugiau nei du dešimtmečius sėkmingai tęsia savo veiklą keldama sau vis ambicingesnius tikslus.

Įmonės veikla prasidejo nuo butų ir namų remonto, t.y. nuo mažesnės apimties projektų. Pirmuosius kelerius metus įmonėje dirbo apie 50 žmonių.

Bėgant laikui įmonė sukaupė nemažą paveldosauginių objektų restauracijos patirtį atlikdama įvairių Lietuvos bažnyčių, Vilniaus senamiesčio pastatų autentiškumo atstatymo darbus. Vilniaus širdyje, senamiestyje, yra labai mažai gatvių, kuriose UAB „Naresta“ nebūtų gražinusi kokio nors istorinio pastato. Vienas žymiausių UAB „Naresta“ restauruotų objektų – garsieji sostinės senamiesčio Šventų Jonų gatvėje esantys Amerikos lietuvio Juozo Kazicko rūmai, atitinkantys XIX a. pradžios lietuviškų dvarų stilistiką.

Bendrovė buvo viena iš pirmųjų statant ir įrengiant pastatus su ventiliuojamu fasadu. Vienas iš tokių statinių sostinėje yra Žalgirio/ Linkmenų gatvės sankryžoje pastatytas „Sarmos“ ir „Čili“ biuras su sandėliavimo patalpomis, kurio subtili ir elegantiška fasado apdaila  ir  šiandien traukia akį.

Nuo bendrovės veiklos pradžios iki šiandien vienas pagrindinių įmonės veiklos segmentų buvo ir yra aukščiausios kokybės vidaus apdailos darbai. Be to, paskutiniuosius daugiau nei dešimt metų įmonės pasirinkta nauja darbų kryptis – monolitinė statyba – yra kertinė mūsų atliekamų darbų specializacija, kurioje esame vieni iš šios srities rinkos lyderių.

Visa įmonės veikla ir tikslinga plėtra buvo ir yra orientuota į patikimo statybos generalinio rangovo paslaugas teikiančią bendrovę, kuri rinkoje galėtų konkuruoti su didžiausiomis statybų veikla užsiimančiomis kompanijomis. Remiantis „Verslo žinių“ viešai skelbiamais duomenimis UAB “Naresta” pagal paskutinių metų bendrus pardavimus ir savo jėgomis atliktus statybos darbus patenka į didžiausių Lietuvoje statybos bendrovių 20-šimtuką.

Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
Vadovų komanda
UAB „Naresta“ vadovų komandą sudaro ilgametę patirtį statybų rinkoje turintys profesionalai ir novatoriškų idėjų turintys bei naujus statybos verslo valdymo principus išmanantys jauni specialistai. UAB Naresta – realiai įgyvendina aukščiausius statybos užsakovų reikalavimus.
Pagrindiniai faktai
UAB "Naresta" savo jėgomis atliekami darbai sudaro apie 50% per metus atliekamų darbų.
Veiklos apimtys 2016 - 2021* m.
Vidutinis darbuotojų skaičius 2016 - 2021** m.
* ** Prognozuojamos darbų apimtys bei vidutinis darbuotojų skaičius
Mūsų vizija

UAB “Naresta” siekia būti viena iš pirmaujančių statybos generalinio rangovo paslaugas teikiančių įmonių, įgyvendinanti šiuolaikinės architektūros, aukštos kokybės ir ekonomiškus būsto, komercinės, pramoninės bei viešosios paskirties pastatų statybos projektus Lietuvoje ir užsienyje.

Mes siekiame būti tarp lyderių naudojant efektyviausias technologijas monolitinių gelžbetoninių konstrukcijų statyboje, fasadų ir vidaus apdailoje.

MŪSŲ VERTYBĖS:
  • Atsakomybė
  • Komandinis darbas
  • Pagarba
  • Kokybiškumas
  • Mokymasis ir tobulėjimas
Kokybė

Mūsų sėkmingos veiklos garantas – novatoriškumas, aukščiausi reikalavimai kokybei, rūpinimasis klientais, savo darbuotojais ir aplinka.

Kokybė – tai ne tik nepriekaištingas darbų atlikimas, bet ir darbas tik kokybiškomis ir sertifikuotomis medžiagomis, moderniausių statybų technologijų naudojimas, investicijos į šių technologijų plėtrą.

„Naresta“ yra atestuota uždaroji akcinė bendrovė, dirbanti pagal integruotos kokybės, aplinkosaugos bei darbų saugos ir sveikatos valdymo sistemos, atitinkamai LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 14001:2015 ir LST 1977:2008/OHSAS 18001:2007, reikalavimus.