Karjera

"Naresta" Kaip darbdavys

UAB „Naresta“, kaip viena iš pirmaujančių statybos rangovo paslaugas atliekančių įmonių nuolat stiprina savo konkurencingumą statybų rinkoje, todėl ypatingai didelį dėmesį skiria įmonės darbuotojams suprasdama ir vertindama, kad kvalifikuoti, savo darbu patenkinti bei motyvuoti darbuotojai yra didžiausia įmonės vertybė – jie pasiekia maksimalių darbo rezultatų, kuria gerovę tiek sau, tiek įmonei.

UAB „Naresta“ iš kitų įmonių išsiskiria tuo, kad daugiau nei trečdalis darbuotojų įmonėje dirba daugiau nei dešimt metų ir kartu su naujai į kolektyvą įsiliejusiais darbuotojais turi galimybę atskleisti savo potencialą bei realizuoti idėjas.

Užtikrinant darbuotojų saugumą, įmonė yra įsidiegusi darbuotojų sveikatos ir saugos valdymo sistemą OHSAS 18001, kuri atitinka aukščiausius šiuo metu Europoje galiojančius saugos ir sveikatos priežiūros darbe reikalavimus.

Darbe mes labiausiai vertiname drąsias idėjas, profesionalumą, komandinį darbą ir orientaciją į rezultatus.

Darbuotojų paieška

Jei Jus domina darbas ir karjera šiuolaikiškoje bei nuolat tobulėjančioje mūsų bendrovėje – atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) elektroniniu paštu info@naresta.lt arba pateikite mūsų įmonės administracijai adresu: Kareivių 11B, Vilnius, tel. (8-5) 262 55 00.

Turėdami Jūsų kvalifikaciją atitinkančią laisvą darbo vietą susisieksime su Jumis per dvi savaites, jei ne, vadovaujantis bendruoju asmens duomenų apsaugos reglamentu, Jūsų CV bus ištrintas iš mūsų duomenų bazės.

Atviros pozicijos

Statybos darbų vadovas

Statybos darbų objekte planavimas, organizavimas ir kontrolė pagal patvirtintą projektą. Statybos aikštelės tvarkos reikalavimų laikymosi užtikrinimas. Užduočių darbuotojams paskirstymas, planavimas, atliktų darbų kiekių ir kokybės...
Daugiau

Statinio statybos vadovas (-ė)

Efektyvus statybos darbų eigos planavimas bei terminų kontrolės užtikrinimas. Vadovavimas darbuotojams statybos objekte – vykdomų darbų paskirstymas ir atlikimo kokybės bei terminų kontrolė. Efektyvi komunikacija su projektų vadovais...
Daugiau

Betonuotojas / Betonuotojų brigada

Darbui Vilniuje ieškome betonuotojų (dirbti brigadoje) / betonuotojų brigados daugiabučio pastato konstruktyvo: kolonų, sienų, perdangų klojinių įrengimo, armavimo ir betonavimo darbams atlikti.
Daugiau