Pradedame didžiausio Europoje biotechnologijų miesto pirmojo komplekso statybos darbus

2023-11-16
/   Nauji statybos objektai   
/   Įmonės naujienos   

Oficialiai pažymėjome įmonių grupės „Northway“ didžiausio Europoje biotechnologijų miesto BIO CITY pirmojo komplekso statybos darbų pradžią – į 8 tūkst kv. metrų ploto pastato pamatus buvo įkasta laiko kapsulė!

„Prisidėdami prie Lietuvos biotechnologijų srities stiprinimo jaučiame didelę garbę ir atsakomybę. Tad džiaugiamės, jog darbai jau pradėti, o 2024-ųjų antrą ketvirtį galėsime didžiuotis rezultatu – pirmuoju Baltijos šalyse Genų terapijos centru, kuriame bus vykdoma inovatyvių genų terapijos vaistinių preparatų moksliniai tyrimai ir gamyba!“, – sako Naresta generalinis direktorius Tadas Grincevičius.

Per ateinantį dešimtmetį BIO CITY mieste įsikurs Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei virusologijos centras, Gyvybės mokslų pramonės išmaniųjų paslaugų centras, Kamieninių ląstelių tyrimų ir 3D biospausdinimo centras ir kiti – iš viso 6 dideli biotechnologijų kompleksai. Jie apjungs kertines biotechnologijų tiriamąsias ir gamybos sritis. Čia dirbs tūkstančiai šalies ir užsienio mokslininkų, biotechnologijų, inžinierių, kurie kurs aukštos pridėtinės vertės produktus ir paslaugas bei garsins Lietuvos vardą visame pasaulyje.

Skaityti plačiau