Apie mus

Įmonės veiklos istorija

„Naresta“ pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių komanda, ir jau beveik tris dešimtmečius sėkmingai tęsia savo veiklą keldama sau vis ambicingesnius tikslus.

Įmonės veikla prasidėjo nuo butų ir namų remonto, t. y. nuo mažesnės apimties projektų. Pirmuosius kelerius metus įmonėje dirbo apie 50 žmonių.

Bėgant laikui įmonė sukaupė nemažą paveldosaugos objektų restauracijos patirtį atlikdama įvairių Lietuvos bažnyčių, Vilniaus senamiesčio pastatų autentiškumo atstatymo darbus. Vilniaus širdyje, senamiestyje, yra labai mažai gatvių, kuriose „Naresta“ nebūtų gražinusi kokio nors istorinio pastato. Vienas žymiausių „Naresta“ įgyvendintų objektų – Mo muziejus Vilniuje, kurį suprojektavo pasaulinė architektūros žvaigždė Danielis Libeskindas.

Šiandien „Naresta“ įgyvendintų objektų sąraše – ištisų daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalai, visuomeniniai pastatai, verslo centrai ir net bažnyčios, muziejai, gydymo įstaigos bei mokyklos.

Per penkerius pastaruosius metus (2017 m. – 2020 m.) verslo dienraščio „Verslo žinios“ pateikiamuose Lietuvos pramonės sektorių lyderių dešimtukuose „Naresta“ tris kartus yra įtraukta tarp statybos sektoriaus lyderių bei užima pirmaujančias pozicijas keliuose skirtinguose specializuotuose statybos segmentuose, tokiuose kaip monolitinių konstrukcijų betonavimas, renovacija ir restauracija.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos kasmet organizuojamo „Metų gaminio“ konkursuose mūsų įmonė pelnė du aukso medalius: 2019 m. už „MO muziejaus“ statybą ir įrengimą, o 2021 m. už Vilniaus tarptautinės mokyklos rekonstrukciją.
Visa įmonės veikla ir tikslinga plėtra buvo ir yra orientuota į patikimo statybos generalinio rangovo paslaugas teikiančią bendrovę, kuri rinkoje galėtų konkuruoti su didžiausiomis statybų veikla užsiimančiomis kompanijomis.

Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
Valdyba
„Naresta“ valdyba kas dvejus metus renkama visuotinio akcininkų susirinkimo metu. Valdybą sudaro 5 nariai. „Naresta“ valdyba yra atsakinga už ilgalaikės įmonės veiklos strategijos formavimą bei plėtrą.
  • Arūnas Šlenys Valdybos pirmininkas
  • Jonas Kajėnas Valdybos narys
  • Artūras Minevičius Valdybos narys
  • Jevgenij Kleinov Valdybos narys
Vadovų komanda
„Naresta“ vadovų komandą sudaro ilgametę patirtį statybų rinkoje turintys profesionalai ir novatoriškų idėjų turintys bei naujus statybos verslo valdymo principus išmanantys jauni specialistai. „Naresta“ – realiai įgyvendina aukščiausius statybos užsakovų reikalavimus.
Mūsų vizija

„Naresta“ siekia būti viena iš pirmaujančių statybos generalinio rangovo paslaugas teikiančių įmonių, įgyvendinanti šiuolaikinės architektūros, aukštos kokybės ir ekonomiškus būsto, komercinės, pramoninės bei viešosios paskirties pastatų statybos projektus Lietuvoje ir užsienyje.

Mes siekiame būti tarp lyderių naudojant efektyviausias technologijas monolitinių gelžbetoninių konstrukcijų statyboje, fasadų ir vidaus apdailoje.

MŪSŲ VERTYBĖS:
  • Atsakomybė
  • Komandinis darbas
  • Pagarba
  • Kūrybiškumas
  • Mokymasis ir tobulėjimas
Kokybė

Mūsų sėkmingos veiklos garantas – novatoriškumas, aukščiausi reikalavimai kokybei, rūpinimasis klientais, savo darbuotojais ir aplinka.

Kokybė – tai ne tik nepriekaištingas darbų atlikimas, bet ir darbas tik kokybiškomis ir sertifikuotomis medžiagomis, moderniausių statybų technologijų naudojimas, investicijos į šių technologijų plėtrą.

„Naresta“ yra atestuota uždaroji akcinė bendrovė, dirbanti pagal integruotos kokybės, aplinkosaugos bei darbų saugos ir sveikatos valdymo sistemos, atitinkamai LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 14001:2015 ir LST 1977:2008/OHSAS 18001:2007, reikalavimus.