UAB „Naresta“ kaip darbdavys

UAB „Naresta“, kaip viena iš pirmaujančių statybos rangovo paslaugas atliekančių įmonių nuolat stiprina savo konkurencingumą statybų rinkoje, todėl ypatingai didelį dėmesį skiria įmonės darbuotojams suprasdama ir vertindama, kad kvalifikuoti, savo darbu patenkinti bei motyvuoti darbuotojai yra didžiausia įmonės vertybė - jie pasiekia maksimalių darbo rezultatų, kuria gerovę tiek sau, tiek įmonei.

UAB "Naresta" iš kitų įmonių išsiskiria tuo, kad daugiau nei trečdalis darbuotojų įmonėje dirba daugiau nei dešimt metų ir kartu su naujai į kolektyvą įsiliejusiais darbuotojais turi galimybę atskleisti savo potencialą bei realizuoti idėjas.

Tikslu, kad visi įmonės darbuotojai darbo vietoje jaustųsi saugūs, įmonė yra įsidiegusi darbuotojų sveikatos ir saugos valdymo sistemą OHSAS 18001, kuri atitinka aukščiausius šiuo metu Europoje galiojančius saugos ir sveikatos priežiūros darbe reikalavimus.

 

Darbe mes labiausiai vertiname drąsias idėjas, profesionalumą, komandinį darbą ir orientaciją į rezultatus.

Užsakovai

Mūsų partneriai - žinomos įmonės, valstybės institucijos bei privatūs užsakovai, vertinantys greitą ir kokybišką NT projektų statybos darbų atlikimą.

Ir daugelis kitų...