Įmonės veiklos istorija

UAB „Naresta“ pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių komanda, ir jau daugiau nei du dešimtmečius sėkmingai tęsia savo veiklą keldama sau vis ambicingesnius tikslus.

Įmonės veikla prasidejo nuo butų ir namų remonto, t.y. nuo mažesnės apimties projektų. Pirmuosius kelerius metus įmonėje dirbo apie 50 žmonių.

Bėgant laikui įmonė sukaupė nemažą paveldosauginių objektų restauracijos patirtį atlikdama įvairių Lietuvos bažnyčių, Vilniaus senamiesčio pastatų autentiškumo atstatymo darbus. Vilniaus širdyje, senamiestyje, yra labai mažai gatvių, kuriose UAB „Naresta“ nebūtų gražinusi kokio nors istorinio pastato. Vienas žymiausių UAB „Naresta“ restauruotų objektų - garsieji sostinės senamiesčio Šventų Jonų gatvėje esantys Amerikos lietuvio Juozo Kazicko rūmai, atitinkantys XIX a. pradžios lietuviškų dvarų stilistiką.

Bendrovė buvo viena iš pirmųjų statant ir įrengiant pastatus su ventiliuojamu fasadu. Vienas iš tokių statinių sostinėje yra Žalgirio/ Linkmenų gatvės sankryžoje pastatytas „Sarmos“ ir „Čili“ biuras su sandėliavimo patalpomis, kurio subtili ir elegantiška fasado apdaila  ir  šiandien traukia akį.

Nuo bendrovės veiklos pradžios iki šiandien vienas pagrindinių įmonės veiklos segmentų buvo ir yra aukščiausios kokybės vidaus apdailos darbai. Be to, paskutiniuosius daugiau nei dešimt metų įmonės pasirinkta nauja darbų kryptis – monolitinė statyba – yra kertinė mūsų atliekamų darbų specializacija, kurioje esame vieni iš šios srities rinkos lyderių.

 Visa įmonės veikla ir tikslinga plėtra buvo ir yra orientuota į patikimo statybos generalinio rangovo paslaugas teikiančią bendrovę, kuri rinkoje galėtų konkuruoti su didžiausiomis statybų veikla užsiimančiomis kompanijomis. Remiantis „Verslo žinių“ viešai skelbiamais duomenimis UAB “Naresta” pagal paskutinių metų bendrus pardavimus ir savo jėgomis atliktus statybos darbus patenka į didžiausių Lietuvoje statybos bendrovių 20-šimtuką.

Užsakovai

Mūsų partneriai - žinomos įmonės, valstybės institucijos bei privatūs užsakovai, vertinantys greitą ir kokybišką NT projektų statybos darbų atlikimą.

Ir daugelis kitų...